On May 12th, the biaseparations.com website will be retired and migrated tosartorius.com.Learn moreabout our combined offering today!

Strokovni sodelavec II

30Sep2022

Lokacija
Slovenija, Ajdovščina, Mirce 21

Opis delovnega mesta

Ponujamo zaposlitev za nedoločen čas, prijetno in varno delovno okolje, priložnost za osebni in strokovni razvoj, sodelovanje pri mednarodnih projektih. Strokovni sodelavec II bo prispeval k razvoju kromatografskih metod za analitiko bioloških molekul.

  • Izvajanje analitiskih dejavnosti (razvoj, verifikacije, validacije in prenos metod) na področju tekočinske kromatografije
  • Načrtovanje, priprava in izvedba raziskav s področja separacije in analiz bioloških molekul
  • Izvajanje tehnične podpore pri kupcih, distributerjih in partnerjih na njihovih lokacijah doma in v tujini
  • Priprava, pregled in odobritev dokumentov za zagotavljanje skladnosti z regulativo
  • Seznanjenost in razumevanje strokovne literature na področju analitike
  • Pridobivanje in vrednotenje analitskih podatkov ter priprava poročil
  • Sooblikovanje razvojne strategije podjetja, PC ali oddelka
  • Načrtovanje in vodenje projektov in nalog
  • Uvajanje tehnoloških rešitev in izboljšav
  • Uvajanje in vodenje drugih delavcev
  • Izvajanje del v skladu z internimi akti in predpisi, po navodilih nadrejenega in direktorja.

Zahtevana izobrazba in dodatna znanja

Minimum: Univerzitetna izobrazba kemijske, biokemijske oz. druge ustrezne naravoslovne smeri

  • Dobro poznavanje kromatografije in analize bioloških molekul (DNK, RNA, virusi, plazmidi, proteini)
  • Izkušnje na področju organizacije in vodenja projektov
  • Aktivno znanje angleškega jezika, poznavanje orodja Microsoft Office

Število let delovnih izkušenj

Minimum 3  leta delovnih izkušenj v farmacevtskem ali drugem primernem industrijskem okolju na področju analitske kemije, biokemije, ali molekularne kemije.

Pričakujemo odgovornost do dela, zanesljivost, natančnost, samoiniciativnost, pozitiven odnos do dela, sodelavcev, dobro sodelovanje v timu.

Je naš izziv zate?
Prijavi se na kadri@biaseparations.com. Prijave sprejemamo do vključno 23. 10. 2022.

Other promotions